O firmie Alteya Organics
 Alteya Organics bułgarska firma kosmetyczna

ALTEYA ORGANICS - JAK RODZINNA FIRMA PRZYCZYNIŁA SIĘ DO ROZPOWSZECHNIENIA AROMATU BUŁGARSKIEJ RÓŻY NA ŚWIECIE

Firma Alteya Organics powstała w 1999 roku, ale uprawa i pielęgnacja róż była tradycją rodzinną od ponad 100 lat, od początku XX wieku.

Jej ekologiczne różane pola, osłonięte zboczami dwóch majestatycznych pasm górskich, znajdują się w sercu bułgarskiej Doliny Róż, krainy Trackich Królów i miejsca, gdzie rośnie  najdoskonalszy kwiat na świecie – bułgarska róża damasceńska.
Firma zajmuje się uprawą róż i lawendy oraz destylacją  najwyższej jakości organicznych olejków eterycznych z róży i lawendy oraz produkcją wód kwiatowych, wykorzystując skuteczne, stare receptury.

Oferuje również szeroką gamę ekologicznych ekstraktów roślinnych, olejów i ziół z ekologicznych regionów Bałkanów. Po wielu latach intensywnych badań Alteya udoskonaliła autorską metodę destylacji parowej, która łączy 400-letnią tradycję z nauką, w celu uzyskania esencji kwiatowych o jakości dermatologicznej, która zachowuje właściwości terapeutyczne oraz synergię roślin.

Od lat zespół naukowy Alteya Organics bada starożytne tradycyjne receptury i doskonałe efekty stosowania organicznego olejku różanego (róża otto).

Organiczna pielęgnacja twarzy i ciała oparta jest na sprawdzonych recepturach. Zostały one opracowane, aby sprostać potrzebom osób, które poszukują ekologicznych produktów. Formuła oparta jest na połączeniu przez firmę Alteya opatentowanego kompleksu Bio-Damascena® Skin Reviving – jest to kombinacja organicznych olejków eterycznych i ekstraktów w połączeniu z Organic Rose Otto – kompozycja powstała w celu poprawy odporności skóry na czynniki środowiskowe i spowolnienia procesu starzenia.

Alteya Organics jest firmą rodzinną i wprowadza w życie założenie, że najistotniejszym obowiązkiem korporacyjnym jest zapewnienie pozytywnego środowiska pracy, dobrobytu lokalnej społeczności i dzielenia się sukcesem z osobami wokół. Alteya zatrudnia ponad 50 pełnoetatowych pracowników, ale podczas zbiorów zapewnia zatrudnienie ponad 400 dodatkowym rodzinom.

Długa historia i doświadczenie w wytwarzaniu surowych aromatycznych składników w połączeniu z produktami najwyższej  jakości pomogły zbudować silne, długoterminowe relacje z klientami, z wieloma partnerami, dystrybutorami, hurtownikami i detalistami na wielu rynkach.  Alteya Organics dostarcza kosmetyki i składniki dla przemysłu perfumeryjnego w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Swoimi osiągnięciami firma Alteya Organics udowadnia jak można kontynuować tradycję związaną z produkcją olejku różanego, ze współczesnymi tendencjami w światowej kosmetologii.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl